Raised by Wolves

Raised by Wolves | September 3, 2020 (United States) Summary: Androids are tasked with raising human children on a mysterious planet.
Countries: United StatesLanguages: English

Ters adamız ya, IMDb’si yüksek olan diziye de ben tilt oldum.

Efendim ileri bi tarihte dünya dinciler ve ateistler diye ikiye bölünüp savaşarak dünya nüfusunun çoğunun katline ve de dünyanın ağzına sıçılıp yaşanmaz olmasına neden olurlar. Ateistler insan ırkının devamı için biri dişi diğeri erkek görünümlü iki androidi bir miktar dondurulmuş insan embriyosu ile birlikte Keppler-22b gezegenine gönderirler. Bu embryolardan doğacak çocuklar din olmayan, savaş olmayan bir dünyada yeni insan neslinin tohumları olacaklardır. Androidlerimiz zorlu gezegen koşulları, tuhaf bitkiler ve hayvanlar arasında bu çocukları hayatta tutmaya çalışırken, dincilerin kendi insan ırkı kurtarma Nuh gemisi de koskoca galakside bok varmış gibi aynı gezegene gelir. Ve olaylar başlar.

Ya arkadaş, herkesin zevki kendine de ben çok yoruluyorum böyle sürekli simgeler, dini olaylara referanslar, ne mesaj versem kaygısı içinde karakterler, insanın özünü analiz etmeler, androidler de duygu geliştirir miler vb. Hele hepsi bir arada, tempo da ağır olunca çekilmez olmuş. Yani, çok derin dizidir, süper ağır mesajlar veriyodur filan ama, daral geldi bana. Hani millet öve öve bitiremedi diye oturdum seyrettim ama, ikinci sezona vakit ayırır mıyım; emin değilim valla.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir