Star Wars Resistance

Star Wars Resistance | October 7, 2018 (United States) Summary: Kazuda Xiono, a young pilot for the Resistance, is tasked with a top secret mission to investigate the First Order, a growing threat in the galaxy.
Countries: United StatesLanguages: English

Yine bir Pazar sabahı ve ona uygun bir inceleme.

Yıllardan 33 ABY. Hosnian Prime senatörlerinden birinin oğlu olan Kazuda “Kaz” Xiono Yeni Galaktik Cumhuriyet güçlerinde pilot olarak görevlidir. İlk Düzen pilotlarıyla giriştiği bir it dalaşından Poe Dameron tarafından kurtarılır. Poe, Kaz’da bir cevher olduğunu fark eder ve onu Castilon gezegeninde bulunan ikmal istasyonu Colossus’a Direniş adına casusluk yapması için yerleştirir. Poe’nun kendisini gizli kimliğini koruması için emanet ettiği Yaeger ve ekibi ile kaynaşmaya çalışan Kaz bir yandan da Colossus’ta dönen olayları çözmeye uğraşacaktır.

Baştan söyleyeyim, bildiğiniz çocuk dizisi; sakarlıklar, basit ergen hataları vb.; öyle bir Clone Wars ya da Rebels beklemeyin. Ama Star Wars evreninden çok kafa yormadan bir şeyler izlemek isterseniz, gayetle de gidiyor. Olayların The Force Awakens’tan hemen önce başlıyor ve sonradan bazı yerlerde de kesişiyor olduğunu da not düşelim.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir