The Third Day

The Third Day | September 14, 2020 (United States) Summary: A man and a woman make separate journeys to a mysterious island off the British coast.
Countries: United Kingdom, United StatesLanguages: English

Keltler, pagan ayinleri, kara büyü, gerilim, korku sevenler için Jude Law ile gelsin.

Yıllar önce 6 yaşındaki oğlu bir cinayete kurban giden Sam, oğlunun ölüm yıldönümünde cesedinin bulunduğu yere gider. Tam da orada ergen yaşlarda bir kızın kendini astığına şahit olur. Kurtardığı kızı evine bırakmak için kızın yaşadığı Osea adasına gider. Adaya giden tek yol deniz yükseldiğinde sular altında kaldığı için o gece adada mahsur kalır. Sam, 100 kişiden az insanın yaşadığı bu adanın tuhaf adetleri olduğunu görür ve bir şeyler döndüğünü hisseder.

Uzun zamandır seyrettiğim en başarılı, dozunda, tadında gizem, gerilim ve korku öğeleri içeren dizi. Çekimler, mekanlar çok başarılı. Dizi format olarak da çok orijinal; 3 bağımsız parçadan oluşuyor. Önce bir 3 bölüm yayınlanmış; ki bunun sonu çok doyurucu. İkinci parça internet üzerinden canlı yayınlanan 12 saatlik bir maraton. Ve ardından bir 3 bölüm daha. Özellikle etrafta cadı vb. diye takılan tayfa, kesinlikle seyretmelisiniz.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir