The Time Traveler’s Wife

The Time Traveler's Wife | August 14, 2009 (United States) Summary: A Chicago librarian has a gene that causes him to involuntarily time travel, creating complications in his marriage.
Countries: United StatesLanguages: English, German

Bu akşam Rachel McAdams eşliğinde zamanda yolculuk temasını işleyen üç filmi sizlerle paylaşmak istedim. İlki Audrey Niffenegger’in aynı adlı kitabından uyarlanmış.

Henry kontrolü dışında zamanda atlamalar yapmasına neden olan bir genden muzdariptir. Bir gün çalıştığı kütüphanede Clare ile tanışır. Birlikte çıktıkları yemekte Clare Henry’yi çocukluğundan beri tanıdığını ve ona aşık olduğunu itiraf eder. Henry de Clare’e karşı boş değildir ve ikili evlenirler. Ancak Henry’nin gerek geçmişe gerekse de geleceğe yaşadığı kontrolsuz zıplamalarının etkileri ilişkilerini ikisininde aklına gelmeyecek şekilde zorlayacaktır.

İflah olmaz romantiklerin yarı fantastik havada hoşça vakit geçireceğini düşünüyorum. Seyrederken kendi ilişkilerinizi de en başta “Sevgi zaman tanır mı?” sorusu ile sorgulama fırsatı bulabilirsiniz. Tavsiyemdir.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir